Практична частина семінару

Практична частина семінару проходила у формі майстер-класу
Майстер-клас - це ефективна форма передачі знань і умінь, обміну досвідом навчання і виховання, центральною ланкою якої є демонстрація оригінальних методів освоєння певного змісту за активної ролі всіх учасників заняття. Майстер-клас - це особлива форма навчального заняття, яка заснована на «Практичних» діях показу і демонстрації творчого вирішення певного пізнавального та проблемного педагогічного завдання.


    Розпочався калейдоскоп педагогічних надбань педагогів закладу з імпровізованого уроку з використанням багатофункціонального сервісу  LearningApps.org
    Протягом уроку учасники семінару спочатку виконували вправи запропоновані вчителями, а потім створювали свої за алгоритмом.

      Так на етапі актуалізації опорних знань був проведений урок англійської мови з теми "Свята" вчителем Якименко Юлією Миколаївною (стаж роботи 1 рік), в рамках якого заступники директорів виконували вправи на вибір та заповнення.



 На етапі вивчення нової теми був проведений урок біології з теми "Різноманітність птахів" вчителем біології Арптюшенко-Фесенко Л.М. (стаж роботи 6 років), в рамках якого учасники складали кросворд, категорія гра он-лайн. 

На етапі закріплення вмінь та навичок учасникам було запропоновано урок фізики, в рамках якого вони складали пазл під керівництвом вчителя Резник Ольги Василівни (стаж 30 років)
Після ознайомлення з сервісом учасники семінару склали власні вправи, які були запропоновані вчителями


В рамках інтегрованого позакласного західу з української літератури та історії України на тему «Народні пісні для України – «і поезія, й історія, і батьківські могили»» вчителями Курдибайло Світланою Геннадіївною та Коломієць Вітою Олексіївною було використано Вікі-технологій. 








Немає коментарів:

Дописати коментар